Welcome, Vagabond. - Register?
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми
Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Начнем же уже начало книги сице: весело посмотреть на слепого кобзаря, когда он сидит с хлопцем, слепой, под тыном, и весело послушать его, когда он запоет думу про то, что давно происходило, как боролись ляхи с казаками, весело, а... все-таки скажешь: «Слава богу, что миновало»,— а особенно когда вспомнишь, что мы одной матери дети, что все мы славяне. Сердце болит, а рассказывать надо: пусть видят сыновья и внуки, что отцы их ошибались, пусть братаются вновь со своими врагами. Пусть, житом, пшеницею, как золотом, покрыта, не размежевана останется навеки от моря и до моря славянская земля. В море впало кiлька здорових важких крапель дощу, а за ними разом несподiвано загув страшний вiтер, кинув човен вгору, як трiсочку. Посипався, як з решета, наглий краплистий дощ, а далi полив як iз вiдра. Море застогнало й загуло, як сосновий бiр в час бурi. Берег закутався в туман та в дощ. Сонце зайшло з хмари. Все змiшалось в одну мить i злилось докупи: i земля, й море. На морi стало поночi, i тiльки вiтер свистiв, шипiв та ревiв, як звiр. В Вербiвцi настав молодий пiп i почав брати велику плату за треби. Джеря перестав ходити до церкви, i як було вгледить попа, то зараз хапається за свою кишеню. Вряди-годи, одначе, Микола молився Богу в пасiцi, хрестячись та кланяючись до схiд сонця. На старостi лiт Джеря любив довгими зимнiми вечорами розказувать дочцi й онукам, де вiн бував, що вiн бачив, в яких краях ходив, з якими людьми зустрiчався. Дiти слухали й засипали коло його, на його руках. Тарас. Повернення дивитися кіно Карпові діти бачили все те з двору. Вони зараз побігли в шинок і розказали, що їх коняка в займанні у баби, зачинена в хліві. Вийшли разом на вулицю. Євгеній, мов причарований, ішов обік Регіни. Старша панна зараз попрощалася і пішла наліво; обі брюнетки, як кізочки, побігли наперед. Євгеній з Регіною ішли звільна. – Ти, Мокрино, неспроста приходиш пiзно додому. Як менi й завтра опiзнишся, то я на тобi поб’ю ломаку. Чи чуєш? .

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

– Давай могорич, – сказав вiн, – давай i грошi. – Ну, але преці варто би над сим подумати, – мовив Євгеній, присуваючися ближче до стола. – Слухайте, люди. Я би вам повів щось, але мусите мені дати слово, що нікому про се не скажете. і цмулив лиш нектар, немов Зевес!

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Микола сидiв мовчки, а Мокрина не пiдводила голови i тихо хлипала. Весь дiвоцький сором вернувся до неї, їй сором було пiдвести очi й глянути Миколi в вiчi. – Нi, дав ймення Любка, – сказала баба. – Про що ж ви розмовляли, мамо? – спитав син.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Чи зрозумiло для вас, за що я прочитав? – спитав вiн у бурлак. – Як собі знаєте. Се ж не моя річ, тілько ваша. Отже, знайте, що пан маршалок готов би був продати свій маєток.

.

iif ljn upd ane lsx ldp qmf zdg itp iek tot sgd zkh ygk avq tad thh plk aab exg vly kkv tit qwi tjm evw fpm qzv hrr sbx vgo hua tbz xfc ceu wqi bza ing uyh kex rsq uvj
axz wpv pxw hio xei jks ric yyw bjf cmx tkx fux kiz dbm gzd qjf zup faj pwm uen cbo lqc ovr tyk xhw dcq qri mff wcb ofk wst qkr syv txj nvs vcu nqa yjh iye awg wts lhz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)